Favori Paylaşımlar - Web Tasarımı - Butik Yazılım

Bakırköy Karel Santral Servisi

Bakırköy Karel Santral Servisi (bayrampaşa / İstanbul) Firma Tanıtımı

İstanbul Bakırköy Karel Santral Servisi firma bilgileri ve tanıtımı

İçerik künyesi
📂 Ana grupİstanbul Firmaları
📅 Yayınlama
👁️‍🗨️ Görüntülenme4255 kere görüntülendi
🖋️ KelimelerBayrampaşa, İstanbul, İstanbul Bayrampaşa, Santral Servisi, Telekomünikasyon
🏷️ EtiketlerSantral Servisi, Telekomünikasyon, İstanbul Bayrampaşa

İletişim ve adres bilgileri sayfanın altında bulunmaktadır.

Bakırköy Karel Santral Servisi

Bakırköy Karel Santral Servisi Hakkında

Karel Santral Servis

Telefon santrali; tek bir merkeze bağlı olan farklı telefonlar üzerinden, işletmelerdeki kişilerin kendi aralarında ya da dışarıdaki kişiler ile iletişim kurmasını, gelen ve giden aramaların otomatik olarak yönlendirilmesini sağlayan telekomünikasyon sistemidir.

Telefon santrallerinin kullanılmasındaki birincil amaç firma çalışanlarının şirket içerisindeki haberleşmesini sağlamaktır. Günümüzdeki firmaların, şirket çalışanlarının birbiri ile haberleşmesini kolaylaştırmak için tercih ettikleri telefon santralleri aynı zamanda şirket dışındaki kişiler ile de iletişim kurulmasını sağlamaktadır. Santral sisteminde, telefon kablolarının şirket içerisinde tek bir merkeze bağlanması ile birçok telefonla kişilerin kendi arasında ücretsiz iletişim kurması sağlanmaktadır. Telefon santral sisteminde, her kullanıcının telefonu için kısa kodlar (dahili numara-abone numarası) tuşlanarak birbirleri ile rahatlıkla konuşmaları sağlanmaktadır.İşletme hacmi farklı, küçük ölçekli işletmeler, orta ölçekli işletmeler ve büyük ölçekli işletmelerin hepsinin ihtiyacını karşılayacak olan telefon santral çeşitleri bulunmaktadır. Santral modelleri temelde; sabit kapasiteli santraller ve artabilir kapasiteli santraller olarak ikiye ayrılmaktadır. Telefon santral modellerine ait telefonlar aynı zamanda "arayan numara gösterir ve arayan numara göstermez" olarak iki farklı özellikteki modele sahiptir.

Küçük ölçekli işletmelerin ve orta ölçekli işletmelerin sıkça tercih ettiği santral modelleri arasında Karel Ms48c Santral yer almaktadır. Karel Ms48c santral modeli başlangıçta 4 dış hat, 12 dahili kullanıcıyı desteklemektedir. Ancak daha sonradan arttırılabilir kapasite yapısına sahip olan Ms48c santral modeli 12 dış hat, 40 dahili abone kullanıcı sayısına yükseltilebilmektedir. Karel Ms38c Santral modeli de orta ve küçük ölçekli işletmeler tarafından sıkça tercih edilen modellerden biridir. Karel Ms38c santral serisi 4 dış hat, 8 dahili kullanıcı kapasitelidir. 100'ün üzerinde programlanabilir kullanım özelliği bulunan Karel Ms38c santral modeli servis ve bakım hizmetleri için uzaktan programlama kolaylığına sahiptir. Ayrıca Karel Ms38c santral modeli arayan numarayı gösterme ve elektrik kesintilerinden etkilenmemesi için akü bağlanabilme özelliklerine sahiptir.

2004 yılından bu yana santral hizmeti vermekte olan firmamız 2014 yılından itibaren Karel telefon santralleri markasının teknik ve yetkili servisi olarak Karel Santral Servis'i adı altında karelsantralservis.com adresinden müşterilerine hizmetlerini sürdürmektedir.Karel Santral Servisi; Karel telefon hatlarında, kablolarında, donanımsal telefon ürünlerinde, dış etmenlerde oluşan iletişim arızalarını ortadan kaldırmak için alanında uzman teknik ekip ve personellere sahiptir. Karel Santral Servisi teknik ve donanımsal sorunların çözülmesinin yanı sıra farklı ölçekteki işletmelere Santral Modelleri ve çeşitlerinin satış ve kurulum hizmetini de sağlamaktadır. Firmamız; İkitelli Karel Santral Servisi, Bağcılar Karel Santral Servisi, Bakırköy Karel Santral Servisi, Zeytinburnu Karel Santral Servisi, İstoç Karel Santral Servisi ve benzeri onlarca ilçe ve bölgede teknik ve donanımsal bakımdan santral servisine ihtiyacı olan şirketlere hizmet vermektedir.

İşyerleri ve fabrikaların yoğun olduğu bölgelerden biri olan İkitelli'de Karel telefon hatlarında, kablolarında, donanımsal ürünlerde meydana gelen arızaların giderilmesi için ya da teknik destek almak için İkitelli Karel Santral Servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Yine birçok Karel santral ürününe teknik destek veren firmamız, Karel telefon santral modeli ayırt etmeden İstoç bölgesinde İstoç Karel Santral Servisi olarak kurulum çalışmalarında sizlere hizmet vermektedir.

Karel Santral servis kurulumu, Karel santral servis arızası, Karel santral servis fiyatları gibi konularda bilgi almak ve sorularınızı iletmek için 0212 501 77 44 numaralı telefondan, info@karelsantralservis.com mail adresinden ya da www.karelsantralservis.com adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bakırköy Karel Santral Servisi İletişim Bilgileri

Bakırköy Karel Santral Servisi, İstanbul şehrinin Bayrampaşa semtinde hizmet vermektedir.

Yenidoğan Mahallesi Demirkapı Caddesi No:34/42 62, Bayrampaşa, İstanbul / İstanbul
açık adresi olarak kayıtlı olup,
02125017744
telefon numarasından tam ulaşım bilgilerini talep edebilirsiniz.

Bölge : Bayrampaşa


Google Haritalarda Göster

Adres : Yenidoğan Mahallesi Demirkapı Caddesi No:34/42 62, Bayrampaşa, İstanbul / İstanbul

Telefon : ❔ Telefon Göster

Faks : ❔ Faks Göster

WEB : https://www.karelsantralservis.com/

E-Posta : ❔ Adresi Göster

Soru - Cevap

Bakırköy Karel Santral Servisi telefon numarası nedir ?

Sistemlerimizde kayıtlı telefon numarası: 02125017744
Bilgi doğruluğunu kontrol etmek bilgiyi kullanacak kişi/kurum sorumluluğundadır. Bilgilerin hatalı olması durumunda doğru veriler ile düzeltilmesini veya tamamen kaldırılmasını talep edebilirsiniz.

Bakırköy Karel Santral Servisi web sitesi adresi nedir ?

Sistemlerimizde kayıtlı web sitesi: https://www.karelsantralservis.com/
Bilgi doğruluğunu kontrol etmek bilgiyi kullanacak kişi/kurum sorumluluğundadır. Bilgilerin hatalı olması durumunda doğru veriler ile düzeltilmesini veya tamamen kaldırılmasını talep edebilirsiniz.

Bakırköy Karel Santral Servisi adresi nedir ?

Sistemlerimizde kayıtlı firma adresi sitesi:
Yenidoğan Mahallesi Demirkapı Caddesi No:34/42 62, Bayrampaşa, İstanbul / İstanbul
Bölge: Bayrampaşa
Bilgi doğruluğunu kontrol etmek bilgiyi kullanacak kişi/kurum sorumluluğundadır. Bilgilerin hatalı olması durumunda doğru veriler ile düzeltilmesini veya tamamen kaldırılmasını talep edebilirsiniz.

İnternet sitemizdeki deneyimlerinizi arttırabilmek ve kişiselleştirilmiş deneyim sunabilmek için çerezler kullanıyoruz.


Kabul et